Noma un tirdzniecība
Noma un tirdzniecība

Noma un tirdzniecība

NEMCO ir uzņēmums, kas specializējas dažādu iekārtu, tostarp sūkņu, būvtehnikas, ofisa konteineru un kravas liftu nomā. Papildus nomas pakalpojumiem NEMCO piedāvā arī tirdzniecību ar sūkņiem un to rezerves daļām. Mūsu klāstā ir gan jauni, gan lietoti dažādu ražotāju un modeļu sūkņi, to aprīkojums, komplektējošās rezerves daļas un citas ar sūknēšanas sistēmu saistītās komponentes.

Apkope, remonts un uzpilde
Apkope, remonts un uzpilde

Apkope, remonts un uzpilde

Lai nodrošinātu mūsu klientiem augstāko kvalitāti, NEMCO piedāvā arī uzpildes un remonta pakalpojumus. Mēs piegādājam un uzpildām degvielas tvertnes, kā arī veicam nepieciešamos remontus, lai nodrošinātu efektīvu un drošu tehnikas darbību. Mūsu tehniskais personāls ir profesionāls un pieredzējis, tāpēc mēs spējam atrisināt jebkuras sarežģītības problēmas. Turklāt, mēs piegādājam arī rezerves daļas un piederumus, kas nepieciešami, lai nodrošinātu sūkņu optimālu darbību.

Serviss un atbalsts
Serviss un atbalsts

Serviss un atbalsts

NEMCO saprot, ka būvniecības un citu industriālo procesu laikā var rasties neparedzētas situācijas, tāpēc mēs piedāvājam 24/7 elastīgu servisu, kas atšķiras no citiem pakalpojuma sniedzējiem. Mūsu plašais rezerves daļu klāsts nodrošina mums iespēju nekavējoties reaģēt uz jebkuru problēmu un apkalpot Jūs jebkurā diennakts laikā.

Kontakti

Sazinaties ar mums